ميلگرد-ورق-نبشي-ناوداني
لیست قیمت ورق سیاه st37

ورق فلزی یا این که فولادی چیست؟

صورت مسطح از هر فلزی من جمله آهن , فولاد و غیره را , ورق فلزی ( Steel sheet ) یا این که خرید ورق st37 می نامند . با دقت به خواص صورت پذیری فلزات و شمش های فلزی , ورق فلزی پایین عملیاتی بر روی شمش فولادی ایجاد می شود . ترازو های متمایز برای مدل بندی ورق های فلزی موجود است . مثلا در یک نوع بندی کلی , ورق فلزی را می قدرت طبق نحوه ساخت آن در دو مدل و طبق مواد مصرف شده در ایجاد و یا این که صورت ظاهری ورق , آن را در جور های متفاوت طبقه بندی کرد . از مزایای ورق st37 می شود به بسته بندی آن‌ها به طور کلاف ( کویل ) اشاره نمود که اتوبار و استعمال از آن را سهولت میبخشد . درپی با اشکال و استاندارد های ورق st37 , عمده آشنا خوا‌هیم شد .


گونه های ورق st37 از لحاظ گونه مراحل ساخت ورق

در یک نوع بندی کلی , ورق st37 از لحاظ نحوه ساخت , در دو گونه ورق st37 نورد سرد ( سرد نوردیده ) و ورق st37 نورد گرم ( گرم نوردیده ) قسمت بندی می شود . به ورق های بیرون شده از این دو طرز ایجاد , به ترتیب اسم های ورق st37 روغنی و ورق st37 سیاه هم اطلاق می شود .

ورق st37 نورد سرد ( سرد نوردیده )قیمت ورق سیاه

این راه و روش , فرآیند بی آلایش ای دارااست به نحوی که شمش قیمت ورق سیاه با قرار گیری فی مابین نوردهای چرخنده در صدر و ذیل و اعمال فشار بر تراز این شمش و جنبش مداوم , تغییر تحول صورت می‌دهد . در فرآیند ساخت ورق st37 به شیوه نورد سرد , آغاز پیشین از نورد , تراز شمش را اسید شویی کرده و لایه های اکسیدی مرحله آن را تطهیر می نمایند . در غایت هم , ورق st37 را ذیل عملیات حرارتی و آنیلی شدن قرار وارد می کنند . ورق st37 خروجی از این نصیب که دارای اسم و رسم به ورق st37 روغنی است , نسبت به ورق st37 نورد گرم دارنده کیفیت فراتر و مرحله بهتری است که موجب کاربرد آن در جاهایی که ورق , ظواهر فعالیت را تولید میکند می شود . ورق روغنی , شالوده ایجاد ورق های گالوانیزه و به تبع آن ورق های رنگی ( که خویش از ورق گالوانیزه ساخته می گردند ) هست . استاندارد ضخامت ورق روغنی فی مابین 0 . 3 تا 3 میلیمتر میباشد همینطور پهنا استاندارد آن‌ها هم اکثر وقت ها 100 و 125 سانتیمتر است . ورق های روغنی بسته به عملیات حرارتی و هم دسته آلیاژ به سه نوع ی ذیل تقسیم می گردند :

لیست قیمت ورق سیاه

ورق های عادی ( ST12 )

ورق های نصفه کشش ( ST13 )

ورق های فوق کشش ( ST14 )

گونه های ورق بر طبق خصوصیات ظاهری و مکانیکی

ورق های دیگری می باشند که لیست قیمت ورق سیاه ظواهر آن‌ها با ورق هایی که در جور بندی کلی ذکر کردیم مختلف بوده , البته مبنا ی ایجاد آنها به عبارتی ورق های روغنی یا این که ورق های سیاه می باشند . این ورق ها هرکدام از خصوصیت هایی مانند زد زنگ , زد خوردگی , ظواهر قشنگ و . . . . بوده که آن‌ها‌را مطلوب کاربرد در صنعت های ذی‌ربط بوجود می‌آورد . اعم از این ورق ها می شود به ورق گالوانیزه , ورق رنگی و ورق اسیدشویی اشاره نمود که پیرو در رابطه هر کدام توضیح میدهیم .

ورق گالوانیزه چیست؟

ورق گالوانیزه از ورق روغنی تشکیل می شود به این چهره که برای ساخت ورق گالوانیزه , مرحله آن را با فلز روی پوشش میدهند . این فعالیت موجب ارتقاء ایستادگی ورق علیه زنگ زدگی می شود .

کوتینگ ورق گالوانیزه چیست؟


خرید ورق گالوانیزه از جور آهن آلات

کوتینگ ( coating ) ورق گالوانیزه , به اندازه پوشش روی در هر دو تراز ورق با واحد gr/m2 اطلاق می شود که کوتینگ فراتر در معنای کیفیت به مراتب بهتری بوده و تحت عنوان مال مرغوب خیس

(0) نظر
برچسب ها :لیست قیمت ورق سیاه - قیمت ورق سیاه - قیمت ورق st37 - خرید ورق st37
X